Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS » Prima Dílna
O NÁS

Jsme obchodně-technická a servisní společnost.

Zabýváme se prodejem, servisem a poradenstvím týkajících se potřeb pro nástrojařské dílny, specializované strojírenské závody, ale i pro malé firmy či jednotlivce. Sortimentem jsou nástroje, ruční nářadí, přípravky a různé příslušenství pro autodílny nebo strojní a opravárenské dílny.

 

Výhradní distributor Warren Machine Tools Ltd

V naší nabídce také naleznete anglickou značku Warco. Jsme výhradním distributorem těchto strojů, zařízení a příslušenství pro střední a východní Evropu. Firma © Warren Machine Tools Ltd Warco ® dodává kvalitní strojní zařízení pro zákazníky po celém světě po více než 40 let.

U sortimentu produktů Warco také zajišťujeme veškeré náhradní díly a servis.

 

Výhradní distributor olejů a maziv Morris Lubricants - Made in UK

 

 

V roce 2016 jsme se stali výhradním distributorem této tradiční anglické značky pro Českou republiku. Morris Lubricants má s více než 150 letou tradici výroby a nabízí ucelenou řadu vysoce kvalitních olejů a maziv pro téměř jakoukoli aplikaci.

U sortimentu produktů Morris Lubricants zajišťujeme speciální poradenství pro použití olejů a maziv v požadované aplikaci.

 

Distribuce ručního nářadí

Triumf Professional Tools a Condor Werzeug

 

       

 

Mezi hlavní značky v naší distribuci patří kvalitní profesionály uznávané nářadí Triumf Professional tools a  Condor Werkzeug. Široký sortiment zahrnuje od běžných klíčů a šroubováků až po specializované nářadí a přípravky na opravu automobilů.

 

U sortimentu produktů Triumf a Condor zajišťujeme veškeré náhradní díly.

 

 

 

 Team PrimaDílna.cz